_

Firma Profili

ŞENTÜRKLER FİLO  LTD. ŞTİ., 2009 yılında tüzel kişilik olarak faaliyete başlamış olup, her geçen gün daha geniş bir yelpazede personel taşıma ve filo kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Amacımız; hizmet verdiğimiz müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı Personel Taşıma ve Filo Kiralama Çözümleri sunarak gösterdikleri faaliyetlerde, kesintisiz hareket etme özgürlüğü ve kolaylık sağlayarak başarıya; ekonomik, kaliteli ve güvenli ulaşmalarını sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Firmamızın çizdiği yolda yenilikçi hizmetler sunmak ve bu noktada sektöre olumlu yönde örnek şirket olmanın yanında;

  • Müşteri memnuniyetini öncelikli ve en üst seviyede tutmak,
  • Mutlu ve eğitimli çalışanlarla başarımızı artırmak,
  • Yönetsel süreçte iyileştirmeyi  devamlı çalışma felsefesi olarak benimsemek,
  • Yasalara ve mevzuata bağlı olarak kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek,
  • En kaliteli hizmeti en ekonomik şartlarda sunmayı amaçlıyoruz.

Firmamız günümüzde personel taşımacılığında aktif 135 araç, Filo kiralama hizmetlerinde 245 araç ve yaş ortalaması 0(sıfır) ve 3(üç) aralığında değişen yeni ve modern araçlar ile hizmet vermekte ve 175 personele istihdam sağlamaktadır.

Profesyonel iş yaklaşımımız, yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın asla taviz vermediği ilkeleri ve değerleri olan; insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük ve verimlilik ile müşteri odaklı çalışma bilincine dayanmaktadır.

Bu sayede Şentürkler Filo Turizm Ltd. Şti., sektörde geçirdiği süreç boyunca İzmir ve Ege Bölgesi’nin sürekli gelişen ve büyüyen firmaları arasındaki yerini korumuştur.

Kalite, güvenlik, dakiklik ve çalışanlarımızın motivasyonunun sağlanması tüm iş süreçlerimizin temelini oluşturmaktadır. Bu çerçevede Turizm Taşımacılık ve Filo Kiralama Hizmetlerinde birçok kamu kurumları ve kuruluşlarının yanında kurumsal olan müşterilerimize de hizmet verilmektedir.