_

Öğrenci ve Personel Taşımacılığı

Personel ve Öğrenci Taşımacılığı hizmetlerini sektörel bilgi ve tecrübeli hizmet anlayışıyla sürdüren markamız, hizmet sunduğu firmaların personellerini konforlu ve güvenli olarak, talep edilen lokasyona güvenilir ve dakik olarak ulaştırmayı hedef edinmiştir.
Modern araç filomuz ile deneyimli, güler yüzlü, uzman, kaliteli personel taşımacılığı personelimizle istenilen zamanda hizmet sunuyoruz.
Personel ve Öğrenci Taşımacılığı hizmetleri sunan tüm sürücülerimiz ve servis görevlilerimiz için gerekli olan tüm belge ve raporları periyodik olarak takip ederek, sürekli kontroller ile kurumsal kaynak planlama yazılımları ile arşivliyoruz. Personel taşımacılığı sürücülerimizin gerekli belge ve sertifikasyonlarını sağlamakla birlikte, “Psikoteknik Yeterlilik Belgesi” ve “Güvenli Sürüş Teknikleri” eğitimlerine önem veriyoruz. Son yıllarda İzmir’de yaşanan büyük sorunlardan birisi olan zaman ile ilgili problemleri minimuma indirgeyerek; profesyonel kadromuz, 1.Sınıf donanımlara sahip araçlarımızla, kalite ilkelerimizden taviz vermeden, kusursuz hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

_

Filo Araç Kiralama

Operasyonel kiralama hizmeti olan ve sağladığı maliyet ve vergi avantajı, bakım masraflarından istifade kolaylığından dolayı son yıllarda yüksek oranda tercih edilen Filo Kiralama Hizmetleri, talep edilen standartlarda araç tedarik ve teslimat ile sözleşme dahil olmak üzere evrak takibinin tamamı Şentürkler Filo Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

İzmir ve Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye genelinde periyodik bakım ve kasko-sigorta gibi hizmetlerin takibi şirketimiz tarafından takip edilmektedir.

Türkiye genelinde yaygın servis ağına ve yüksek hizmet kalitesine sahip lastik üreticileri ile yapılan anlaşmalar sayesinde, belirlenen kilometrelerde bir takım lastik herhangi bir bedel talep etmeksizin değiştirilir. Olası kaza durumunda yapılması gerekenler Müşteri Hizmetleri Merkezi takibinde tecrübeli bir ekip yönetiminde gerçekleştirilir ve hasar onarımları titizlikle takip edilir.

_

VIP Taşımacılık

VIP transfer ve taşımacılık hizmetlerinde, ulaşımlarınızda en üst segment ve modern full donanıma sahip, son model araçlarımızla ve eğitimli, ileri profesyonel ekibimizle, yolculuğunuz süresince sunulabilecek tüm ayrıcalıklardan maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak üzere çalışıyoruz.

Deneyimli sürücü ve personellerimiz, kendinizi özel hissetmenizi sağlamanın yanında, yolculuğun konforunu ve güvenini bir arada sunuyor.

Transfer hizmetlerinde; havaalanına inen yolcularımızı ismi yazılı levhalar ile karşılıyor, bagaj dahil gerekli tüm konularda yardımcı olarak, hazır bekleyen araca kadar eşlik ediyor, istenilen adrese rahat ve konforlu şekilde ulaşılmasını sağlıyoruz.

Aynı zamanda VIP araçlarımızla uzun süreli şoförlü kiralama hizmetlerimiz ile, kamu veya özel sektörde seçkin müşterilerimizin uzun süreli vip araç ve vip hizmet ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Protokol VIP taşıma hizmetlerimizi; özel şoför ve talepler doğrultusunda tercüman personelimiz ile gerçekleştiriyoruz. Ayrıca havaalanları, otel transferleri ve istenilen lokasyonlar için VIP hizmet talep eden müşterilerimize alternatif seçenekler sunuyoruz.