Öğrenci ve Personel Taşımacılığı

Öğrenci Ve Personel Taşımacılığı

Personel ve Öğrenci Taşımacılığı hizmetlerini sektörel bilgi ve tecrübeli hizmet anlayışıyla sürdüren markamız, hizmet sunduğu firmaların personellerini konforlu ve güvenli olarak, talep edilen lokasyona güvenilir ve dakik olarak ulaştırmayı hedef edinmiştir.
Modern araç filomuz ile deneyimli, güler yüzlü, uzman, kaliteli personel taşımacılığı personelimizle istenilen zamanda hizmet sunuyoruz.
Personel ve Öğrenci Taşımacılığı hizmetleri sunan tüm sürücülerimiz ve servis görevlilerimiz için gerekli olan tüm belge ve raporları periyodik olarak takip ederek, sürekli kontroller ile kurumsal kaynak planlama yazılımları ile arşivliyoruz. Personel taşımacılığı sürücülerimizin gerekli belge ve sertifikasyonlarını sağlamakla birlikte, “Psikoteknik Yeterlilik Belgesi” ve “Güvenli Sürüş Teknikleri” eğitimlerine önem veriyoruz. Son yıllarda İzmir’de yaşanan büyük sorunlardan birisi olan zaman ile ilgili problemleri minimuma indirgeyerek; profesyonel kadromuz, 1.Sınıf donanımlara sahip araçlarımızla, kalite ilkelerimizden taviz vermeden, kusursuz hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.